Program Yazılım Lisans Satışı

karşıyaka-yazılım-lisanslama-satışProgram Yazılım Lisansı

Lisanslı Yazılım Satış – Kurulum – Servis
Program yazılım lisans satışını İzmir Karşıyaka’ da bulunan ofisimizden AdobeAutodeskMicrosoft yazılımları ile ilgili destek ve programların lisansını satın alabilirsiniz. Firmanızı ve kendinizi riske atmayın, korsan yazılım size ve firmanıza zarar vereceğini unutmayın. Soldaki menüden ihtiyacınız olan marka ve cinste yazılım lisanslarını inceleyip bilgi alabilirsiniz. Kurumunuza veya firmanıza ne tür lisans temin etmeniz gerektiği konusunda çözümsüz kaldıysanız bizi hemen arayın. Bilişimciniz sizin ve firmanızın ihtiyacı olan lisanslamalar konusunda yardımcı olup, size gerekli çözümleri sunar.
Lisanslı yazılım kullanmanın avantajları nelerdir?
1- Yazılım üreticisinden teknik destek alabilirsiniz.
2- Yazılım’ da meydana gelebilecek herhangi bir açığın kapatılması için gerekli güncellemeleri alabilirsiniz.
3- Cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalmazsınız.
4- Bilgisayarınıza zararlı yazılımlar yüklenmesini de engellemiş olursunuz. Örn.: Virus, Truva Atı (Trojan), Malware (Solcan), Ransomware, Cryptolocker, File Encoder, vb…
Lisanslı yazılım kullanmamanın sonuçları nelerdir?
Lisanslı yazılım kullanmamanın sonuçlarında başınıza bunlar gelebilir; 2 yıldan 6 yıla kadar “para cezasına çevrilemeyen” hapis cezası, “her lisanssız yazılım başına” 10-150 bin lira para cezası, 3 yıla kadar meslekten men ve korsan yazılımın yüklü olduğu sistemlere el konulması olarak sıralanabilir.
Beğenmediğim yazılımlarında lisansını almak zorunda mıyım?
Tabiki de hayır, beğenmediğiniz yazılımların lisansını almak zorunda değilsiniz ama belirtilen demo süresi sonunda yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekmektedir.
  1. Anahtar kelimeler
    Yazılım Lisans İzmir, Yazılım Lisansı izmir, Yazılım Lisanslama izmir, Yazılım Lisans fiyatı, Yazılım Lisans satışı, Program Lisanlama izmir, izmir program satıcısı, izmir yazılım satıcısı, izmir program fiyatı, izmir lisans fiyatı, microsoft lisanslama izmir, autocad lisanlama izmir, adobe lisanlama izmir, autodesk lisanslama izmir, corel lisanslama izmir,

adobe  autodesk microsoft