İş İstasyonu – Workstation – Render PC

İş İstasyonu – Workstation – Render PC

Neden İş İstasyonu?

İş istasyonları (workstation) en hızlı, en fazla genişleyebilen ve en güvenilir bilgisayarlardır. Büyük veri hacimleri, karmaşık veri yapıları ve en girift 3D modellerle çalışan (Render PC) profesyonellerin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış ürünlerdir.render-için-istasyonu-izmir
İş istasyonlarında, mühendislik, tasarım, animasyon gibi yoğun grafik ve hesaplama işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlayan yüksek performanslı bilgisayarlardır.
İş istasyonlarında diğer PC sistemlerinden farklı olarak, hata düzeltme özellikli ECC bellekler kullanılır. Bu sayede sistem kilitlenmesi, donması, çökmesi gibi sorunlar yaşanmaz.ecc-bellek-ram-workstation-izmir
ISV Sertifikaları: İş istasyonları; AutoDesk, Dassault, Adobe gibi sektörün önde gelen ISV’leri (Independent Software Vendor – Bağımsız Yazılım Sağlayıcı) ile birlikte çalışılarak bu firmaların geliştirdiği yazılımlar için test edilip onaylanır ve en uygun hale getirilir. Bu sayede çok çeşitli endüstrilere ait çözümlerin doğru şekilde çalışacağından emin olunur.

İş istasyonu için bileşenlerin seçimi:

Herhangi bir yazılımın performansı üst düzey donanım ile artırılabilir. Ancak iş istasyonlarında bu durum biraz daha özen gerektiren seçimler gerektirir. Seçim yaparken referans alacağınız en önemli kaynak yazılım sağlayıcınızın önerdiği donanımlar ve belirttiği sistem gereksinimleridir.
Örneğin SolidWorks kullanıyorsanız ilgili sürüm için resmi internet sitesinde yayınlanan donanımları tercih etmelisiniz. Aynı durum için AutoDesk firması kendi tavsiye ettiği donanımları yayınlar.
SolidWorks Sistem Gereksinimleri
AutoCAD Sistem Gereksinimleri
Catia Sistem Gereksinimleri
VRAY Sistem Gereksinimleri

İş İstasyonu Markaları

İş İstasyonları (Workstation) ürünleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Marka
BOXXSNCDellHPLenovo

Teklif almak istiyorum
Bilgi almak istiyorum

Eklemek istedikleriniz

Satın alma, satış, etkinlik veya internet üzerinden bilgi isteme gibi bir temas vesilesi ile gönderi listenizde yer almayı kabul ediyorum.