Gizlilik Politikası

www.bilisimciniz.com temel prensip olarak bizimle paylaştığınız ve kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizin gizliliğinin korunması gerektiğine inanmaktadır. Ancak bu bilgilerin bizim isteğimiz dışında internet ortamından temin edilmesi durumunda şirketimiz sorumlu tutulamaz. Bu sebeple Gizlilik Politikamızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Kişisel veya ticari olarak tanımlanabilecek bazı verilerinizi istememizin nedenleri aşağıdadır.
Size özel mesajlar alabilir ve ilgi alanlarınızla ilgili gelişmelerden, özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. www.bilisimciniz.com un pazarladığı ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Ticari bir kimliğiniz var ise girdiğiniz bilgileriniz şirketimizin satış ve muhasebe kayıtlarına ek olarak kardeş şirketlerin sizlere benzer imkânlar sunabilmesi için de paylaşılacaktır. Bilgilerinizi paylaşmanız ayrıca daha iyi ürünleri temin etmek için pazar araştırmaları gerçekleştirmemize, müşterilerimize daha duyarlı hizmet vermemize ve web sitemizi iyileştirmemize imkân tanıyacaktır.
OMB Sistemi sayesinde ürününüzün servis süresi kısalmakta, servis bilgileri internet ortamından takip edilebilmektedir.