BOXX Render Workstation

Dünya’nın en hızlı İş İstasyonları – Workstation ve Render çözümleri

Boxx markası, görsel efekt uzmanları, film yapımcıları, televizyoncular, oyun geliştiriciler, mimarlar ve mühendisler, ürün tasarımcıları, simülasyon, yüksek öğrenim, devlet kurumları ve savunma, bilim, medikal ve gelişen endüstrileri için hesaplama makineleri, render sistemleri ve iş istasyonları(workstation) üretmektedir.

2690v4-render-workstation-izmir-bilisimcinizextreme-render-pc-izmir-bilisimciniz2690v4-44 çekirdek-88-iş-parçacığı-izmir-bilisimciniz

2696v4 44 Çekirdek 88 İş Parçacığı

BOXX iş istasyonları ve render sistemlerini kurmaktan daha fazlasını yapar. Profesyonel görselleştirme ve mühendislik pazarında 15 yıllık bir geçmişse sahip olan BOXX yıllar içinde edindiği bilgi ve tecrübe ile bu alanda uzmanlaşmıştır. BOXX serin, sessiz, ve kararlı şekilde çalışan rekor-ayarlarla sizin özel istekleriniz ve iş akışınız doğrultusunda çözümler sunar.


Apexx-1-İş-İstasyonu-İzmir-Bilişimciniz-300X300APEXX 1 – İşte karşınızda dünyanın en küçük iş istasyonu, 18 çekirdek 36 iş parçacığı ya da 8 çekirdek 16 iş parçacığı overclocklu modelleriyle eşsiz bir çözüm.

Bu kadar küçük olmasına rağmen sıvı soğutma ve overclock seçenekleriyle. Solidworks, 3dsmax, Revit gibi tek çekirdek ile çalışan programlar için eşsiz bir çözüm.

Apexx-2-İş-İstasyonu-İzmir-BilişimcinizAPEXX 2 – CAD tasarımlar, 3D modelleme ve animasyon iş akışları için Boxx’ın en popüler konfigürasyonlarını sunmaktadır. Bu kompakt ve sessiz iş istasyonları opsiyonel overclocklu işlemci ve 2 tam uzunlukta profesyonel GPU’yu desteklemektedir.

APEXX 2 küçük iş istasyonu boyutunda güçlü bir makinedir. Render gücünü ve iş sürecindeki tüm görevleri arttırmak için opsiyonel 8 çekirdekli işlemcilerle artık satışta!

Apexx-4-İş-İstasyonu-İzmir-Bilişimciniz

APEXX 4 – render ve simülasyon işlemlerini kolaylıkla yapabilen bir iş istasyonudur. İki Intel XEON işlemci ile 36 çekirdeğe (72 tread) kadar konfigüre edilebilir. Bu da, ayrıca isteğe bağlı tek overclock işlemci desteği, maximum bellek , 4 adete kadar çıkarılan GPU desteği ile bizim için çok yönlü bir platformdur.

APEXX 4 – İş İstasyonları modellerinden iş akışınıza en uygun modeli seçip kişiselleştirebilirsiniz.

Apexx-5-İş-İstasyonu-İzmir-Bilişimciniz APEXX 5 – render ve simülasyon işlemlerini kolaylıkla yapabilen bir iş istasyonudur. İki Intel XEON işlemci ile 36 çekirdeğe (72 tread) kadar konfigüre edilebilir. Bu da, ayrıca isteğe bağlı tek overclock işlemci desteği, maximum bellek , 5 adete kadar çıkarılan GPU desteği ile bizim için çok yönlü bir platformdur.

36 çekirdek, 72 iş parçacığı, aynı anda takılabilen 5 Gpu ve PCI-Express üzerinden çalışan yüksek okuma ve yazma değerlerine sahip SSD, hepsi bir arada APEXX 5 İş İstasyonunda kişiselleştirebilirsiniz. Tüm rakiplerinden her zaman önde ve sınıfında tek iş istasyonu çözümüdür.

Boxx İş İstasyonu
Boxx Workstation
Boxxtech İş İstasyonu
Boxxtech Workstation
Boxx Render PC
Boxxtech Render PC
İş istasyonu BOXX
Workstation BOXX
Boxx İş İstasoyunu Satışı
Boxx Workstation Satışı
İzmir Boxx Servisi
Boxx Servis İzmir
Extreme Workstation Boxx
Toplama Workstation
Toplama İş İstasyonu
İş İstasyonu Toplama
Workstation Toplama
E5-2630 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
E5-2640 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
E5-2650 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
E5-2660 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
E5-2680 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
E5-2698 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
E5-2699 v4 XEON İşlemci İş istasyonu
Apexx
Apexx 2
Apexx 3
Apexx 4
Quad Ekran Kartılı Workstation
4 Ekran Kartlı İş İstasyonu
mobil iş istasyonu
Render Farm
Render Çiftliği
Overclocklu iş istasyonu
İş istasyonu Overclock
Workstation Overclock
APEXX iş istasyonları
APEXX workstation

BOXX ürünleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Kullandığınız Yazılım(lar)

Satın alma, satış, etkinlik veya internet üzerinden bilgi isteme gibi bir temas vesilesi ile gönderi listenizde yer almayı kabul ediyorum.