Network Veri Depolama – Veri Yedekleme Sistemi

İzmir Veri Yedekleme

Network Veri Depolama – Veri Yedekleme Sistemi

Network Veri Depolama Çözümleri: Satış, Kurulum, Yapılandırma, Teknik Servis.
İzmir ‘ de veri kaybına son. Günümüz bilişim dünyasında bilgilerinizin (data) önemi biliyor ve önemsiyoruz. Size en uygun veri depolama, veri yedekleme sistemlerini projelendiriyor ve hayata geçiriyoruz. Şirketinizde kritik bilgilerinin günlük yedeklenmesi, yedeklenen bilgilerin güvenli bir dış arşive yedeklenmesi, arşiv kopyasını belirlenen kanuni sürelerde saklanması, günlük – haftalık – aylık yedek alınması, manuel – otomatik yedekleme çözümleri.
Aşağıda yer alan açıklamalardan ihtiyaç duyduğunuz veri yedekleme türünü belirleyebilirsiniz.
Kopya veri yedekleme
Kopya yedekleme, seçtiğiniz tüm dosyaları kopyalar, ancak her dosyayı yedeklendi olarak işaretlemez (başka bir deyişle, arşiv özniteliği temizlenmez). Kopyalama, normal ve artımlı yedekleme arasında dosyaları yedeklemek için yararlıdır çünkü diğer yedekleme işlemlerini geçersiz kılmaz.
Günlük veri yedekleme
Günlük yedekleme, günlük yedeklemenin yapıldığı gün değiştirilen tüm seçili dosyaları kopyalar. Yedeklenen dosyalar yedeklendi olarak işaretlenmez (arşiv özniteliği sıfırlanmaz).
Farkları veri yedekleme
Farklı yedekleme, en son normal veya artan yedeklemeden sonra oluşturulan veya değiştirilen tüm dosyaları kopyalar. Yedeklenen dosyalar yedeklendi olarak işaretlenmez (arşiv özniteliği sıfırlanmaz). Normal ve farklı yedeklemenin bir birleşimi uygulanıyorsa dosya ve klasörlerin geri yüklenmesi için, en son normal ve en son farklı yedekler hazır bulunmalıdır.
Artımlı veri yedekleme
Artan yedekleme, yalnızca son normal veya artan yedeklemeden sonra oluşturulan veya değiştirilen dosyaları yedekler. Yedeklenen dosyalar yedeklendi olarak işaretlenir (arşiv özniteliği sıfırlanır). Normal ve artan yedeklemelerin birleşimini kullanırsanız, verinizi geri yüklemek için son artan yedeklemenin yanı sıra son normal yedeklemeye sahip olmanız gerekir.
Normal veri yedekleme
Normal yedekleme, seçtiğiniz tüm dosyaları kopyalar ve her dosyayı yedeklendi olarak işaretler (başka bir deyişle, arşiv özniteliği temizlenir). Normal yedeklemelerde dosyaların tümünü geri yüklemek için yedekleme dosyasının veya teybinin yalnızca son kopyası gerekir. Genelde normal yedekleme ilk yedekleme kümesi oluşturulduğunda yapılır.
  1. Anahtar Kelimeler
    NAS satılık, NAS server satış, NAS server fiyatı, İzmir NAS Satışı, İzmir veri yedekleme, veri yedek alma izmir, otomatik yedek alma sistemi, data yedekeleme izmir, nas satışı izmir, nas fiyatı izmir, izmir qnap, qnap satışı izmir, qnap destek izmir, qnap servis izmir, qnap nvr izmir, izmir nvr satışı, nvr fiyatı izmir, qnap satan yerler, qnap bayisi izmir, izmir synology, synology satışı izmir, synology destek izmir, synology servis izmir, synology nvr izmir, izmir nvr satışı, nvr fiyatı izmir, synology satan yerler, synology bayisi izmir, izmir seagate, seagate satışı izmir, seagate destek izmir, seagate servis izmir, seagate nvr izmir, izmir nvr satışı, nvr fiyatı izmir, seagate satan yerler, seagate bayisi izmir, izmir buffalo, buffalo satışı izmir, buffalo destek izmir, buffalo servis izmir, buffalo nvr izmir, izmir nvr satışı, nvr fiyatı izmir, buffalo satan yerler, buffalo bayisi izmir, izmir iomega, iomega satışı izmir, iomega destek izmir, iomega servis izmir, iomega nvr izmir, izmir nvr satışı, nvr fiyatı izmir, iomega satan yerler, iomega bayisi izmir,

     

     

     

QNAP NAS Modelleri Satış – Servis
Synology NAS Modelleri Satış – Servis

synology veri yedekleme nas satisi izmirDS713PLUS
DS213PLUS
DS413J
DS413
DS213J
DS213

iomega nas satisi yedek parcasiİOmega NAS Modelleri Satış – Servis
Iomega EZ Media & Backup Center 1TB Çoklu Depolama Ünitesi
Iomega EZ Media & Backup Center 2TB Çoklu Depolama Ünitesi
Iomega ix4-300d Network Storage 8TB Çoklu Depolama Ünitesi

 

seagate nas satisi yedek parcasi

Seagate NAS Modelleri Satış – Servis
Seagate Central 2TB Ethernet 3.5″ Taşınabilir Disk
Seagate Central 3TB Ethernet 3.5″ Taşınabilir Disk
Seagate Central 4TB Ethernet 3.5″ Taşınabilir Disk
Seagate Business Storage 4TB 3.5″ 2-Bay NAS Depolama Ünitesi
Seagate Business Storage 8TB 3.5″ 2-Bay NAS Depolama Ünitesi
Seagate Business Storage 12TB 3.5″ 4-Bay NAS Depolama Ünitesi
Seagate Business Storage 16TB 3.5″ 4-Bay NAS Depolama Ünitesi