Ağ Network Servis – Ağ Network Destek

karşıyaka-network-teknik-servisAğ – Network Tabanlı Hizmetler

Ağ Network Çözümleri: Kurulum – Yapılandırma – Teknik Servis – Bakım – Yapısal Kablolama
Ağ bağlantı cihazları bilgisayar ağını oluşturmak (projelendirme) için kullanılan pasif veya aktif sistemlerdir. Ağda bulunan benzer sayısal sistemler, birtakım cihazlar aracılığıyla birbirleriyle haberleşebilir ve etkileşimli uygulama programları çalıştırabilirler. Kablolu ağlar – kablosuz ağlar ile Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, multimedya araçları ve diğer özel cihazlar arasında bir haberleşme sistemi kuruyor (yapısal kablolama), bu sistemin güvenliğinin alınmasında size yardımcı oluyoruz. İzmir ‘ de kaliteli, güvenli ve hızlı bir şekilde Ağ – Network konusunda hizmet almak istiyorsanız servisimize hemen ulaşın.
Ağ - Network Kurulum Destek Servis İzmir
Ağ – Network Tipleri:
LAN (local area network): 
Bir yerel bilgisayar ağı (LAN, Local Area Network), bir departman, çalışma grubu gibi aynı fiziksel lokasyondaki bilgisayar veya diğer bilgi işleme aygıtlarını birbirlerine bağlayan yüksek hızlı bir haberleşme sistemidir. Bağlantıyı yaygınlaştırmak için ayrıca bu şekilde oluşturulan LAN’ ler, kendi aralarında da bağlanabilirler. Yerel ağlar diye adlandırdığımız bu ağları tanımlamak için bina içersindeki veya bir kampus içerisindeki bilgisayarları kablolama ile birbiri ile iletisimin sağlamak bir yerel ağ oluşturmuş oluruz. Yerel Bilgisayar Ağlarıdır. Birbirine yakın, aynı bina gibi, bilgisayar sistemlerinin birbirleri ile baglanmasiyla olusturulur.
MAN (metropol area network): 
Metropolitan ağlar diye adlandirdigimiz ağlarin tanımı ise birkaç local ağların birleşimini metropolitan network olarak tanimlayabiliriz. Örnek verecek olursak. Bir firmayi ele alırsak. Firmanin merkez binasindaki kurulan ağ yerel, bu firmanin birkaç şehirde şubeleri var ise bu şubelerdeki yerel ağları da biribiri ile bağlantılı hale getirildiğinde metropolitan ağı elde etmiş oluruz.
WAN (wide area network) : 
Geniş alan agları ise yerel ve metropolitan ağların biribirlerine bağlantısı halinde oluşan ağdır. Yani ülkeler arası bilgisayar iletişimini sağlayan ağlardır. Bunu da örnekleyecek olursak; ele aldığımız firmanın yerel ve metropolitan ağını dünyaya açması ve diğer ülkelerdeki bilgisayarlarla kendi ağlarını buluşturma noktasıdır.

izmir-network-loglama-firewall-satış

 
 izmir-network-kablolama
 
Veri Yedekleme Sistemleri
 
nvr-network-video-recorder-izmir
 
 Ağ – Network Kurulum Destek Servis İzmir

Ağ – Network Servis İzmir, İzmir Network Kurulumu, Network Servis izmir, Ağ Kurulumu İzmir, Network Kablosu İzmir, Network kurulumu servisi izmir, İzmir Network Kurulumu, Network Servis izmir, Ağ Kurulumu İzmir, Network Kablosu İzmir, Network kurulumu servisi izmir, Network Kurulum hizmeti izmir, Ağ kurulumu izmir, ofis network sistemi izmir, network arızası izmir, ağ problemi izmir.